Klubtársát, az olimpiai ezüstérmes Rasovszky Kristófot maga mögé utasítva győzött 1500 m gyorson csütörtökön a Balaton Úszó Klub Veszprém fiatal tehetsége, Betlehem Dávid a kaposvári rövidpályás úszó országos bajnokság második versenynapján. A viadal 4x100 méteres vegyesváltó számában 3. lett a Balaton ÚK Veszprém - Betlehem Dávid, Áment Balázs, Hajagos Ákos és Rasovszky Kristóf alkotta a csapatot. Előzőleg a nyitónapon 400 m gyorson második helyezést ért el Rasovszky Kristóf, míg Betlehem Dávid a dobogó harmadik fokára állhatott fel. (A képen Rasovszky Kristóf az 1500 méteres férfi gyorsúszás döntőjében a 18. rövidpályás úszó országos bajnokságon Kaposváron november 17-én - fotó: MTI/Kovács Anikó)