Igazolva a papírformát magabiztos játékkal 28-35-re múlta felül idegenben a Telekom Veszprém a PPD Zagrebet a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 13. fordulójában, ezzel egyúttal bebiztosította második helyét a B csoportban. A meccs előtt egyperces néma tiszteletadással emlékeztek a két együttes korábbi klasszisára, a vasárnap szívinfarktusban elhunyt horvát Zlatko Saracevicre. A mérkőzésen kezdetben egymás mellett haladtak a csapatok, a 10. percben is még 5-5 volt az állás. Folyamatosan elhúztak a vendégek, öt perccel a félidő vége előtt héttel vezettek, 11-17-el vonultak a játékosok pihenőre. A második játékrészben eleinte visszavett a tempóból David Davis vezetőedző együttese, amit ki is használt a horvát gárda, és megközelítették az Építőket, de végül az esélyeknek megfelelően simán hozta a találkozót és hét góllal nyert a magyar rekordbajnok. (A képen 35-ös mezben a veszprémi Kentin Mahé - fotó: handballveszprem.hu/Vörös Dávid)